Pielęgnowanie Zwierząt - Paws To Beauty 3

Gra Pielęgnowanie ZwierzątCzy będziecie potrafiły zaopiekować się jednym ze zwierzątek które za chwilę poznacie? Wybierzcie jednego z kotków lub piesków i roztoczcie nad nim jak najlepszą opiekę. Na początek pupil będzie wymagał kąpieli. Porządnie wyszorujcie szamponem jego sierść, wysuszcie i wyszczotkujcie. Później przyjdzie pora na zabawę.

Zagraj w podobne gry opieka!

Skrócony opis gry Paws to Beauty 3

Gra Pielęgnowanie Zwierząt
Pielęgnowanie Zwierząt to gra dla fanek gier opieka. Jej oryginalny tytuł to Paws to Beauty 3. Czy będziecie potrafiły zaopiekować się jednym ze zwierzątek które za chwilę poznacie? Wybierzcie jednego z kotków lub piesków i roztoczcie nad nim jak najlepszą opiekę. Na początek pupil będzie wymagał kąpieli. Zagrajcie i postarajcie się zdobyć w niej jak najwięcej punktów! Nie zapomnijcie zagrać również w inne gry opieka, które zebraliśmy na naszej stronie specjalnie dla Was!

Ostatnio grane gry

Gra Jej Wysokość Zosia na Latającym DywanieGra Pocałunek na PlażyGra Opieka nad PouGra Makijaż dla Frankie

Nasze filmy na Youtube

Najnowsze gry

Gra Opieka nad Elsą w CiążyGra Barbie i Relaksująca KąpielGra Elsa i Dziecko Prawdziwy MakijażGra Ślub Toma i AngeliGra Elsa w Epoce Kamienia ŁupanegoGra Dekorowanie Domu ZwierzakówGra Poród z Księżniczką AnnąGra Syrenka Arielka Podróż do Tokio
88%48 Głosów 3,491 wyświetleń Gry Zwierzęta
Jeżeli spodobała Ci się ta gra będziemy bardzo wdzięczni, jeśli udostępnisz ją swoim znajomym na Facebooku, NK.pl oraz Google+! Nie zapomnij również ocenić gry za pomocą łapek znajdujących się powyżej. Jeśli chcesz, możesz także opublikować swój komentarz, dzięki czemu kolejni gracze poznają Twoją opinię jej temat! Koniecznie zagraj również w inne, darmowe gry opieka, które zebraliśmy na gry-dladziewczyn.org!
Dorotaguzina30 lipca 2014
Kocham koty i psy a ja w domu mam kocice i psa labradora
Debora09 grudnia 2013
Super gra podoba mi się;) nawet mam podobnego zwierzaka do tych:):)
Loliza09 listopada 2013
Super gra podoba mi się
Gra Pielęgnowanie Zwierząt została opublikowana na gry-dladziewczyn.org 09 listopada 2013 o godzinie 11:11, i jak do tej pory zagrałyście w nią 3,491 razy. Gra otrzymała od Was 48 głosów, a jej obecna ocena wynosi 88%. Serdecznie zapraszamy Was również do odwiedzenia naszej kategorii z darmowymi grami opieka, w której znajdziecie 137 innych, podobnych gier! Odwiedzajcie nasz serwis codziennie, ponieważ każdego dnia znajdziecie tu tylko najnowsze i najbardziej wciągające gry dla dziewczyn! Z nami na pewno nie będziecie się nudziły i zawsze znajdziecie tu swoje ulubione gry!