Gry Opieka Nad Dzieckiem

My Baby Bathing ( Kąpanie Bobasa )

Gra Kąpanie Bobasa
Kąpanie Bobasa to gra dla fanek gier opieka nad dzieckiem. Jej oryginalny tytuł to My Baby Bathing. Mały chłopiec bardzo ubrudził się podczas zabawy na dworze. Teraz przyszła pora na kąpiel. Zagrajcie i postarajcie się zdobyć w niej jak najwięcej punktów! Nie zapomnijcie zagrać również w inne gry opieka nad dzieckiem, które zebraliśmy na naszej stronie specjalnie dla Was!

Ocena gry: 100% Oddanych głosów: 2 Polecana: 0 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!

Ostatnio grane gry

Gra Rodzenie Dziecka przez Cesarskie CięcieGra Anna Elza i Magiczny EliksirGra Violetta z PamiętnikiemGra Leczenie Kotki AngeliGra Anna u OkulistyGra Mała Hania i Lekcje Muzyki

Podobne gry

Gra Kąpanie Małej ElsyGra Mycie i Kąpanie PouGra Mała Daisy w KąpieliGra Kąpanie DzieckaGra Kąpanie Małego SmerfaGra Kąpanie Kucyka PonyGra Roszpunka i Kąpanie DzieckaGra Pierwsza Kąpiel DzieckaGra Kąpanie Siostry DraculauryGra Barbie i Relaks w KąpieliGra Opieka i Kąpanie DzieckaGra Kąpanie Małej ElsyGra Kąpanie przed SpaniemGra Pora Spać
Jeżeli spodobała Ci się ta gra będziemy bardzo wdzięczni, jeśli udostępnisz ją swoim znajomym na Facebooku, NK.pl oraz Google+! Nie zapomnij również ocenić gry za pomocą łapek znajdujących się powyżej. Jeśli chcesz, możesz także opublikować swój komentarz, dzięki czemu kolejni gracze poznają Twoją opinię jej temat! Koniecznie zagraj również w inne, darmowe gry opieka nad dzieckiem, które zebraliśmy na gry-dladziewczyn.org!
Masz problem z grą lub chcesz podzielić się opinią na jej temat?
Gra Kąpanie Bobasa została opublikowana na gry-dladziewczyn.org 09 października 2013 o godzinie 16:38, i jak do tej pory zagrałyście w nią 1,460 razy. Gra otrzymała od Was 2 głosy, a jej obecna ocena wynosi 100%. Serdecznie zapraszamy Was również do odwiedzenia naszej kategorii z darmowymi grami opieka nad dzieckiem, w której znajdziecie 30 innych, podobnych gier! Odwiedzajcie nasz serwis codziennie, ponieważ każdego dnia znajdziecie tu tylko najnowsze i najbardziej wciągające gry dla dziewczyn! Z nami na pewno nie będziecie się nudziły i zawsze znajdziecie tu swoje ulubione gry!