Księżniczka Celestia - Celestia Hidden Stars

Grano: 8481 razy Dzisiaj: 3 razy Kategoria: Gry My Little Pony
Celestia Hidden Stars to gra dla wszystkich fanek gier my little pony. Jej polski tytuł to Księżniczka Celestia. Skrócony opis: Tytułowa księżniczka Celestia jest jednym z kucyków My Little Pony. Jest współwładczynią Equestrii. Do tej pory zagrałyście w nią 8481 razy i oceniłyście na 72%. Zapraszamy do gry!

Proszę czekać, Twoja gra załaduje się za 10 sekund

100 Głosowano: 32 razy Fajna: 72% Kiepska: 28% Polecana: 19 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!

Ostatnio grane gry

Wasze ulubione gry

Jeszcze nikt nie komentował tej gry

Witajcie serdecznie w nowym serwisie rozwyrkowym Gry-Dladziewczyn.org. Odwiedzając naszą stronę możecie być pewne, że każdego dnia znajdziecie w nim tylko najnowsze i najlepsze gry dla dziewczyn.
Gry zostały posegregowane w wygodne kategorie tematyczne. Znajdziecie wśród nich takie gatunki jak: ubieranki, dzięki którym będziecie mogły wykorzystać swoją wyobraźnię podczas dobierania stroi dla bohaterek gier, gry kucharskie w których będziecie miały okazję spróbować swoich sił w kuchni, gry polegające na robieniu makijażu, stylizacji włosów, dekorowaniu pokoi i nie tylko! Znajdziecie również gry tematyczne poświęcone Barbie, wróżkom Winx, Monster High oraz waszym ulubionym bohaterom i bohaterkom najpopularniejszych seriali! Zapraszamy do grania i życzymy wielu zdobytych punktów!