Gry My Little Pony

Celestia Hidden Stars ( Księżniczka Celestia )

Gra Księżniczka Celestia
Księżniczka Celestia to gra dla fanek gier my little pony. Jej oryginalny tytuł to Celestia Hidden Stars. Tytułowa księżniczka Celestia jest jednym z kucyków My Little Pony. Jest współwładczynią Equestrii. Zagrajcie i postarajcie się zdobyć w niej jak najwięcej punktów! Nie zapomnijcie zagrać również w inne gry my little pony, które zebraliśmy na naszej stronie specjalnie dla Was!

Ocena gry: 60% Oddanych głosów: 53 Polecana: 0 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!

Ostatnio grane gry

Gra Królewski Sklep z ZabawkamiGra Puzzle z Violettą 3Gra Dziewczynka w DisneylandzieGra Violetta jako BlondynkaGra Dekorowanie Sypialni KsiężniczkiGra Dekorowanie Całego Domu

Podobne gry

Gra Gwiazdki DinozauraGra Gwiazdki KucykówGra Tęczowe PoszukiwaniaGra Gwiazdki DraculauryGra Poszukiwanie GwiazdekGra Szukanie Ukrytych GwiazdekGra Gwiazdki KucykaGra Jej Wysokość ZosiaGra Poszukiwanie w Krainie WróżekGra Barbie Jako Księżniczka WyspyGra Księżniczka i PiosenkarkaGra Ever After High Ukryte GwiazdkiGra Księżniczka i PiosenkarkaGra Ukryte Obiekty
Jeżeli spodobała Ci się ta gra będziemy bardzo wdzięczni, jeśli udostępnisz ją swoim znajomym na Facebooku, NK.pl oraz Google+! Nie zapomnij również ocenić gry za pomocą łapek znajdujących się powyżej. Jeśli chcesz, możesz także opublikować swój komentarz, dzięki czemu kolejni gracze poznają Twoją opinię jej temat! Koniecznie zagraj również w inne, darmowe gry my little pony, które zebraliśmy na gry-dladziewczyn.org!
Masz problem z grą lub chcesz podzielić się opinią na jej temat?
Gra Księżniczka Celestia została opublikowana na gry-dladziewczyn.org 08 października 2013 o godzinie 17:11, i jak do tej pory zagrałyście w nią 11,659 razy. Gra otrzymała od Was 53 głosów, a jej obecna ocena wynosi 60%. Serdecznie zapraszamy Was również do odwiedzenia naszej kategorii z darmowymi grami my little pony, w której znajdziecie 33 innych, podobnych gier! Odwiedzajcie nasz serwis codziennie, ponieważ każdego dnia znajdziecie tu tylko najnowsze i najbardziej wciągające gry dla dziewczyn! Z nami na pewno nie będziecie się nudziły i zawsze znajdziecie tu swoje ulubione gry!