Księżniczka Celestia - Celestia Hidden Stars

Gra Księżniczka CelestiaTytułowa księżniczka Celestia jest jednym z kucyków My Little Pony. Jest współwładczynią Equestrii. Dzisiaj przed księżniczką stoi jednak bardzo trudne zadanie. Po jej krainie rozsypały się gwiazdki które będzie musiała zebrać. Bardzo pomocna okaże się lupa dzięki której będziecie mogły dostrzec te gwiazdki, których normalnie nie widać. Miłych i owocnych poszukiwań!

Zagraj w podobne gry my little pony!

Skrócony opis gry Celestia Hidden Stars

Gra Księżniczka Celestia
Księżniczka Celestia to gra dla fanek gier my little pony. Jej oryginalny tytuł to Celestia Hidden Stars. Tytułowa księżniczka Celestia jest jednym z kucyków My Little Pony. Jest współwładczynią Equestrii. Zagrajcie i postarajcie się zdobyć w niej jak najwięcej punktów! Nie zapomnijcie zagrać również w inne gry my little pony, które zebraliśmy na naszej stronie specjalnie dla Was!

Ostatnio grane gry

Gra Robienie Kanapek z MamąGra Sprzątanie z Baby HazelGra Szwalnia u BettyGra Jej Wysokość Zosia

Nasze filmy na Youtube

Najnowsze gry

Gra Elsa i Dziecko Prawdziwy MakijażGra Ślub Toma i AngeliGra Elsa w Epoce Kamienia ŁupanegoGra Dekorowanie Domu ZwierzakówGra Poród z Księżniczką AnnąGra Syrenka Arielka Podróż do TokioGra Stwórz Swój Avatar MangaGra Magiczne Zaklęcia Kopciuszka
62%55 Głosów 11,905 wyświetleń Gry Ukryte Obiekty
Jeżeli spodobała Ci się ta gra będziemy bardzo wdzięczni, jeśli udostępnisz ją swoim znajomym na Facebooku, NK.pl oraz Google+! Nie zapomnij również ocenić gry za pomocą łapek znajdujących się powyżej. Jeśli chcesz, możesz także opublikować swój komentarz, dzięki czemu kolejni gracze poznają Twoją opinię jej temat! Koniecznie zagraj również w inne, darmowe gry my little pony, które zebraliśmy na gry-dladziewczyn.org!
Masz problem z grą lub chcesz podzielić się opinią na jej temat?
Gra Księżniczka Celestia została opublikowana na gry-dladziewczyn.org 08 października 2013 o godzinie 17:11, i jak do tej pory zagrałyście w nią 11,905 razy. Gra otrzymała od Was 55 głosów, a jej obecna ocena wynosi 62%. Serdecznie zapraszamy Was również do odwiedzenia naszej kategorii z darmowymi grami my little pony, w której znajdziecie 33 innych, podobnych gier! Odwiedzajcie nasz serwis codziennie, ponieważ każdego dnia znajdziecie tu tylko najnowsze i najbardziej wciągające gry dla dziewczyn! Z nami na pewno nie będziecie się nudziły i zawsze znajdziecie tu swoje ulubione gry!