Praca w Kawiarni - Lego Friends

Grano: 7624 razy Dzisiaj: 19 razy Kategoria:

Gry Obsługa Klienta

Lego Friends to gra dla wszystkich fanek gier obsługa klienta. Jej polski tytuł to Praca w Kawiarni. Skrócony opis: Witajcie fanki Lego Friends! Tym razem przeniesiecie się w zupełnie inny rejon miasta przyjaciół i odwiedzicie miejską kawiarenkę serwującą pyszne napoje oraz przekąski! Zajmiecie się obsługą klientek spragnionych waszych potraw. Zajmij się pierwszą klientką siedzącą przy stoliku i sprawdź co postanowiła zamówić. Do tej pory zagrałyście w nią 7624 razy i oceniłyście na 77%. Zapraszamy do gry!

Głosowano: 159 razy Ocena gry: 77 na 100 Polecana: 11 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!

Ostatnio grane gry

Wasze ulubione gry

Pou (23 / 02 / 2015) Bardzo fajowa no polecam każdej dziewczynie ale fajowa
Pou (04 / 02 / 2015) a ja wole pou wkoncu kazdy lubi co innego co nie
Lego Friends (22 / 12 / 2014) Fajna fajna grajcie też w inne gry lego friends poleca GABRIELA PACHOLSKA
Lego Friends (27 / 12 / 2013) Gra bardzo fajna polecam ją FANĄ LEGO FRIENDS POWODZENIA NA KOLEJNY KOMENTARZ TWURZCIE NOWE GRY LEGO FRIENDS KOMENTARZ GABRIELI PACHOLSKIEJ
Witajcie serdecznie w nowym serwisie rozwyrkowym Gry-Dladziewczyn.org. Odwiedzając naszą stronę możecie być pewne, że każdego dnia znajdziecie w nim tylko najnowsze i najlepsze gry dla dziewczyn. Gry zostały posegregowane w wygodne kategorie tematyczne. Znajdziecie wśród nich takie gatunki jak: ubieranki, dzięki którym będziecie mogły wykorzystać swoją wyobraźnię podczas dobierania stroi dla bohaterek gier, gry kucharskie w których będziecie miały okazję spróbować swoich sił w kuchni, gry polegające na robieniu makijażu, stylizacji włosów, dekorowaniu pokoi i nie tylko! Znajdziecie również gry tematyczne poświęcone Barbie, wróżkom Winx, Monster High oraz waszym ulubionym bohaterom i bohaterkom najpopularniejszych seriali! Zapraszamy do grania i życzymy wielu zdobytych punktów!