Praca w Kawiarni - Lego Friends

Grano: 5254 razy Dzisiaj: 41 razy Kategoria: Gry Obsługa Klienta
Lego Friends to gra dla wszystkich fanek gier obsługa klienta. Jej polski tytuł to Praca w Kawiarni. Skrócony opis: Witajcie fanki Lego Friends! Tym razem przeniesiecie się w zupełnie inny rejon miasta przyjaciół i odwiedzicie miejską kawiarenkę serwującą pyszne napoje oraz przekąski! Zajmiecie się obsługą klientek spragnionych waszych potraw. Zajmij się pierwszą klientką siedzącą przy stoliku i sprawdź co postanowiła zamówić. Do tej pory zagrałyście w nią 5254 razy i oceniłyście na 73%. Zapraszamy do gry!

Proszę czekać, Twoja gra załaduje się za 10 sekund

100 Głosowano: 101 razy Fajna: 73% Kiepska: 27% Polecana: 11 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!

Ostatnio grane gry

Wasze ulubione gry

Lego Friends (22 / 12 / 2014) Fajna fajna grajcie też w inne gry lego friends poleca GABRIELA PACHOLSKA
Lego Friends (27 / 12 / 2013) Gra bardzo fajna polecam ją FANĄ LEGO FRIENDS POWODZENIA NA KOLEJNY KOMENTARZ TWURZCIE NOWE GRY LEGO FRIENDS KOMENTARZ GABRIELI PACHOLSKIEJ
Witajcie serdecznie w nowym serwisie rozwyrkowym Gry-Dladziewczyn.org. Odwiedzając naszą stronę możecie być pewne, że każdego dnia znajdziecie w nim tylko najnowsze i najlepsze gry dla dziewczyn.
Gry zostały posegregowane w wygodne kategorie tematyczne. Znajdziecie wśród nich takie gatunki jak: ubieranki, dzięki którym będziecie mogły wykorzystać swoją wyobraźnię podczas dobierania stroi dla bohaterek gier, gry kucharskie w których będziecie miały okazję spróbować swoich sił w kuchni, gry polegające na robieniu makijażu, stylizacji włosów, dekorowaniu pokoi i nie tylko! Znajdziecie również gry tematyczne poświęcone Barbie, wróżkom Winx, Monster High oraz waszym ulubionym bohaterom i bohaterkom najpopularniejszych seriali! Zapraszamy do grania i życzymy wielu zdobytych punktów!