Dora Jako Syrenka - Dora the Mermaid Hidden

Grano: 2837 razy Dzisiaj: 1 razy Kategoria: Gry Syreny
Dora the Mermaid Hidden to gra dla wszystkich fanek gier syreny. Jej polski tytuł to Dora Jako Syrenka. Skrócony opis: Tym razem Dora została przedstawiona pod postacią zabawnej syrenki. Wybrała się w podróż do podmorskiego świata aby poznać ich obyczaje i zobaczyć jak wygląda życie w morskich głębinach. Do tej pory zagrałyście w nią 2837 razy i oceniłyście na 100%. Zapraszamy do gry!

Proszę czekać, Twoja gra załaduje się za 10 sekund

100 Głosowano: 5 razy Fajna: 100% Kiepska: 0% Polecana: 11 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!

Ostatnio grane gry

Wasze ulubione gry

Jeszcze nikt nie komentował tej gry

Witajcie serdecznie w nowym serwisie rozwyrkowym Gry-Dladziewczyn.org. Odwiedzając naszą stronę możecie być pewne, że każdego dnia znajdziecie w nim tylko najnowsze i najlepsze gry dla dziewczyn.
Gry zostały posegregowane w wygodne kategorie tematyczne. Znajdziecie wśród nich takie gatunki jak: ubieranki, dzięki którym będziecie mogły wykorzystać swoją wyobraźnię podczas dobierania stroi dla bohaterek gier, gry kucharskie w których będziecie miały okazję spróbować swoich sił w kuchni, gry polegające na robieniu makijażu, stylizacji włosów, dekorowaniu pokoi i nie tylko! Znajdziecie również gry tematyczne poświęcone Barbie, wróżkom Winx, Monster High oraz waszym ulubionym bohaterom i bohaterkom najpopularniejszych seriali! Zapraszamy do grania i życzymy wielu zdobytych punktów!