Dora Jako Syrenka - Dora The Mermaid Hidden

Gra Dora Jako SyrenkaTym razem Dora została przedstawiona pod postacią zabawnej syrenki. Wybrała się w podróż do podmorskiego świata aby poznać ich obyczaje i zobaczyć jak wygląda życie w morskich głębinach. Na tej scence poszukaj wszystkich ukrytych tam liter alfabetu łacińskiego i klikaj na każdą z nich myszką aby zdobywać punkty.

Zagraj w podobne gry syreny!

Skrócony opis gry Dora the Mermaid Hidden

Gra Dora Jako Syrenka
Dora Jako Syrenka to gra dla fanek gier syreny. Jej oryginalny tytuł to Dora the Mermaid Hidden. Tym razem Dora została przedstawiona pod postacią zabawnej syrenki. Wybrała się w podróż do podmorskiego świata aby poznać ich obyczaje i zobaczyć jak wygląda życie w morskich głębinach. Zagrajcie i postarajcie się zdobyć w niej jak najwięcej punktów! Nie zapomnijcie zagrać również w inne gry syreny, które zebraliśmy na naszej stronie specjalnie dla Was!

Ostatnio grane gry

Gra Sprzątanie Pokoju ElsyGra Violetta Pozuje do ZdjęćGra Opieka nad Elsą w CiążyGra Układanka VIoletty Leona i Tomasa

Nasze filmy na Youtube

Najnowsze gry

Gra Przygoda Elsy w JaponiiGra Kolorowanka Sióstr z Krainy LoduGra Dekorowanie Pięknego DomkuGra Opieka nad Elsą w CiążyGra Barbie i Relaksująca KąpielGra Elsa i Dziecko Prawdziwy MakijażGra Ślub Toma i AngeliGra Elsa w Epoce Kamienia Łupanego
81%16 Głosów 3,797 wyświetleń Gry Dora Gry Szukanie Liter
Jeżeli spodobała Ci się ta gra będziemy bardzo wdzięczni, jeśli udostępnisz ją swoim znajomym na Facebooku, NK.pl oraz Google+! Nie zapomnij również ocenić gry za pomocą łapek znajdujących się powyżej. Jeśli chcesz, możesz także opublikować swój komentarz, dzięki czemu kolejni gracze poznają Twoją opinię jej temat! Koniecznie zagraj również w inne, darmowe gry syreny, które zebraliśmy na gry-dladziewczyn.org!
Masz problem z grą lub chcesz podzielić się opinią na jej temat?
Gra Dora Jako Syrenka została opublikowana na gry-dladziewczyn.org 11 kwietnia 2013 o godzinie 12:54, i jak do tej pory zagrałyście w nią 3,797 razy. Gra otrzymała od Was 16 głosów, a jej obecna ocena wynosi 81%. Serdecznie zapraszamy Was również do odwiedzenia naszej kategorii z darmowymi grami syreny, w której znajdziecie 6 innych, podobnych gier! Odwiedzajcie nasz serwis codziennie, ponieważ każdego dnia znajdziecie tu tylko najnowsze i najbardziej wciągające gry dla dziewczyn! Z nami na pewno nie będziecie się nudziły i zawsze znajdziecie tu swoje ulubione gry!