Gry Syreny

Dora the Mermaid Hidden ( Dora Jako Syrenka )

Gra Dora Jako Syrenka
Dora Jako Syrenka to gra dla fanek gier syreny. Jej oryginalny tytuł to Dora the Mermaid Hidden. Tym razem Dora została przedstawiona pod postacią zabawnej syrenki. Wybrała się w podróż do podmorskiego świata aby poznać ich obyczaje i zobaczyć jak wygląda życie w morskich głębinach. Zagrajcie i postarajcie się zdobyć w niej jak najwięcej punktów! Nie zapomnijcie zagrać również w inne gry syreny, które zebraliśmy na naszej stronie specjalnie dla Was!

Ocena gry: 79% Oddanych głosów: 14 Polecana: 0 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!

Ostatnio grane gry

Gra Miłosny TestGra Wielkanocne Przygody MałpkiGra Kraina Lodu Poród z AnnąGra Ubieranka GwiazdGra Draculaura u DoktoraGra Elza Sprzątanie Pokoju Dziecka

Podobne gry

Gra Szukanie Liter z DorąGra Skacząca DoraGra Dora Sprząta PokójGra Dora Podaje JedzenieGra Sortowanie Kart z DorąGra Dora Ukryte ObiektyGra Spotkanie z PegazemGra Dora na RowerzeGra Pieczenie Babeczek z DorąGra Dora Ratuje ZwierzętaGra Dora i Zakupy na PiknikGra Dora i Ratowanie ZwierzątGra Tropikalne WędkowanieGra Piesek Dory
Jeżeli spodobała Ci się ta gra będziemy bardzo wdzięczni, jeśli udostępnisz ją swoim znajomym na Facebooku, NK.pl oraz Google+! Nie zapomnij również ocenić gry za pomocą łapek znajdujących się powyżej. Jeśli chcesz, możesz także opublikować swój komentarz, dzięki czemu kolejni gracze poznają Twoją opinię jej temat! Koniecznie zagraj również w inne, darmowe gry syreny, które zebraliśmy na gry-dladziewczyn.org!
Masz problem z grą lub chcesz podzielić się opinią na jej temat?
Gra Dora Jako Syrenka została opublikowana na gry-dladziewczyn.org 11 kwietnia 2013 o godzinie 12:54, i jak do tej pory zagrałyście w nią 3,679 razy. Gra otrzymała od Was 14 głosów, a jej obecna ocena wynosi 79%. Serdecznie zapraszamy Was również do odwiedzenia naszej kategorii z darmowymi grami syreny, w której znajdziecie 6 innych, podobnych gier! Odwiedzajcie nasz serwis codziennie, ponieważ każdego dnia znajdziecie tu tylko najnowsze i najbardziej wciągające gry dla dziewczyn! Z nami na pewno nie będziecie się nudziły i zawsze znajdziecie tu swoje ulubione gry!