Expectant Mom Dress Up - Mama w Ciąży

Grano: 2690 razy Dzisiaj: 16 razy Kategoria: Gry Ubieranki
Mama w Ciąży to gra dla wszystkich fanek gier ubieranki. Jej polski tytuł to Expectant Mom Dress Up. Skrócony opis: Bycie w ciąży wcale nie oznacza rezygnacji z modnych ubrań! Pomimo sporych rozmiarów brzuszka przyszła mama nadal może wyglądać pięknie i olśniewająco. Dziewczyna którą za chwilę poznacie już wkrótce będzie mogła wybrać się na pierwszy spacer ze swoim brzdącem. Do tej pory zagrałyście w nią 2690 razy i oceniłyście na 88%. Zapraszamy do gry!

Proszę czekać, Twoja gra załaduje się za 10 sekund

100 Głosowano: 25 razy Fajna: 88% Kiepska: 12% Polecana: 5 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!

Ostatnio grane gry

Wasze ulubione gry

Doda (29 / 11 / 2014) Fajna lecz grałam w lepsze
Ola (08 / 04 / 2014) Bardzo bardzo fajna
Witajcie serdecznie w nowym serwisie rozwyrkowym Gry-Dladziewczyn.org. Odwiedzając naszą stronę możecie być pewne, że każdego dnia znajdziecie w nim tylko najnowsze i najlepsze gry dla dziewczyn.
Gry zostały posegregowane w wygodne kategorie tematyczne. Znajdziecie wśród nich takie gatunki jak: ubieranki, dzięki którym będziecie mogły wykorzystać swoją wyobraźnię podczas dobierania stroi dla bohaterek gier, gry kucharskie w których będziecie miały okazję spróbować swoich sił w kuchni, gry polegające na robieniu makijażu, stylizacji włosów, dekorowaniu pokoi i nie tylko! Znajdziecie również gry tematyczne poświęcone Barbie, wróżkom Winx, Monster High oraz waszym ulubionym bohaterom i bohaterkom najpopularniejszych seriali! Zapraszamy do grania i życzymy wielu zdobytych punktów!