Piesek Dory - Dora Perritos Puppy Tricks

Gra Piesek DoryDora musi nauczyć swojego małego pieska kilku sztuczek. Piesek to jeszcze mały szczeniak, jednak już teraz jest bardzo pojętny. Nauczy go aportować i przynosić piłeczkę, przeskakiwać przez obręcze, leżeć i przybiegać na komendę. Za każde zadanie które wykona nagrodź pieska smaczną kością!

Zagraj w podobne gry pieski!

Skrócony opis gry Dora Perritos Puppy Tricks

Gra Piesek Dory
Piesek Dory to gra dla fanek gier pieski. Jej oryginalny tytuł to Dora Perritos Puppy Tricks. Dora musi nauczyć swojego małego pieska kilku sztuczek. Piesek to jeszcze mały szczeniak, jednak już teraz jest bardzo pojętny. Zagrajcie i postarajcie się zdobyć w niej jak najwięcej punktów! Nie zapomnijcie zagrać również w inne gry pieski, które zebraliśmy na naszej stronie specjalnie dla Was!

Ostatnio grane gry

Gra Ubieranka Kraina LoduGra Urodziny Barbie w Krainie LoduGra Królewski Sklep z ZabawkamiGra Pou na Przeglądarkę

Nasze filmy na Youtube

Najnowsze gry

Gra Elsa w Epoce Kamienia ŁupanegoGra Dekorowanie Domu ZwierzakówGra Poród z Księżniczką AnnąGra Syrenka Arielka Podróż do TokioGra Stwórz Swój Avatar MangaGra Magiczne Zaklęcia KopciuszkaGra Kotka w Ciąży Sprzątanie PokojuGra Księżniczka Disneya Anna Ubieranka
60%5 Głosów 1,400 wyświetleń Gry Dora
Jeżeli spodobała Ci się ta gra będziemy bardzo wdzięczni, jeśli udostępnisz ją swoim znajomym na Facebooku, NK.pl oraz Google+! Nie zapomnij również ocenić gry za pomocą łapek znajdujących się powyżej. Jeśli chcesz, możesz także opublikować swój komentarz, dzięki czemu kolejni gracze poznają Twoją opinię jej temat! Koniecznie zagraj również w inne, darmowe gry pieski, które zebraliśmy na gry-dladziewczyn.org!
Masz problem z grą lub chcesz podzielić się opinią na jej temat?
Gra Piesek Dory została opublikowana na gry-dladziewczyn.org 01 września 2013 o godzinie 9:35, i jak do tej pory zagrałyście w nią 1,400 razy. Gra otrzymała od Was 5 głosów, a jej obecna ocena wynosi 60%. Serdecznie zapraszamy Was również do odwiedzenia naszej kategorii z darmowymi grami pieski, w której znajdziecie 25 innych, podobnych gier! Odwiedzajcie nasz serwis codziennie, ponieważ każdego dnia znajdziecie tu tylko najnowsze i najbardziej wciągające gry dla dziewczyn! Z nami na pewno nie będziecie się nudziły i zawsze znajdziecie tu swoje ulubione gry!