Kolorowanka Księżniczki Zosi - Disney Princess Sofia Coloring

Gra Kolorowanka Księżniczki ZosiZabaw się w kolorowanie uroczej księżniczki Zosi, znanej bohaterki serialu Disneya. Jeśli nie jesteś pewna jakie kolory dobrać możesz skorzystać z podpowiedzi. Nanoś kolejne barwy z palety na obrazek za pośrednictwem myszki i krok po kroku nadaj jej postaci właściwych barw!

Zagraj w podobne gry jej wysokość zosia!

Skrócony opis gry Disney Princess Sofia Coloring

Gra Kolorowanka Księżniczki Zosi
Kolorowanka Księżniczki Zosi to gra dla fanek gier jej wysokość zosia. Jej oryginalny tytuł to Disney Princess Sofia Coloring. Zabaw się w kolorowanie uroczej księżniczki Zosi, znanej bohaterki serialu Disneya. Jeśli nie jesteś pewna jakie kolory dobrać możesz skorzystać z podpowiedzi. Zagrajcie i postarajcie się zdobyć w niej jak najwięcej punktów! Nie zapomnijcie zagrać również w inne gry jej wysokość zosia, które zebraliśmy na naszej stronie specjalnie dla Was!

Ostatnio grane gry

Gra Maseczka StudentkiGra Zapamiętywanie Postaci z Krainy LoduGra Anna z Krainy Lodu w SpaGra Przeprowadzka na Manhattan

Nasze filmy na Youtube

Najnowsze gry

Gra Opieka nad Elsą w CiążyGra Barbie i Relaksująca KąpielGra Elsa i Dziecko Prawdziwy MakijażGra Ślub Toma i AngeliGra Elsa w Epoce Kamienia ŁupanegoGra Dekorowanie Domu ZwierzakówGra Poród z Księżniczką AnnąGra Syrenka Arielka Podróż do Tokio
73%26 Głosów 5,260 wyświetleń Gry Kolorowanki Gry Księżniczki
Jeżeli spodobała Ci się ta gra będziemy bardzo wdzięczni, jeśli udostępnisz ją swoim znajomym na Facebooku, NK.pl oraz Google+! Nie zapomnij również ocenić gry za pomocą łapek znajdujących się powyżej. Jeśli chcesz, możesz także opublikować swój komentarz, dzięki czemu kolejni gracze poznają Twoją opinię jej temat! Koniecznie zagraj również w inne, darmowe gry jej wysokość zosia, które zebraliśmy na gry-dladziewczyn.org!
Masz problem z grą lub chcesz podzielić się opinią na jej temat?
Gra Kolorowanka Księżniczki Zosi została opublikowana na gry-dladziewczyn.org 19 lipca 2013 o godzinie 10:43, i jak do tej pory zagrałyście w nią 5,260 razy. Gra otrzymała od Was 26 głosów, a jej obecna ocena wynosi 73%. Serdecznie zapraszamy Was również do odwiedzenia naszej kategorii z darmowymi grami jej wysokość zosia, w której znajdziecie 23 innych, podobnych gier! Odwiedzajcie nasz serwis codziennie, ponieważ każdego dnia znajdziecie tu tylko najnowsze i najbardziej wciągające gry dla dziewczyn! Z nami na pewno nie będziecie się nudziły i zawsze znajdziecie tu swoje ulubione gry!