Jej Wysokość Zosia - Sofia the First Hidden Stars

Grano: 3447 razy Dzisiaj: 6 razy Kategoria:

Gry Ukryte Obiekty

Sofia the First Hidden Stars to gra dla wszystkich fanek gier ukryte obiekty. Jej polski tytuł to Jej Wysokość Zosia. Skrócony opis: Ta gra została oparta na serialu emitowanym przez kanał Disney Junior. Niektóre z was na pewno go znają. Do tej pory zagrałyście w nią 3447 razy i oceniłyście na 88%. Zapraszamy do gry!

100 Głosowano: 8 razy Fajna: 88% Kiepska: 13% Polecana: 13 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!

Ostatnio grane gry

Wasze ulubione gry

Kinia Emilka I Hania Sonersies (17 / 12 / 2013) My jesteśmy trojaczki,z pierwszej klasy. I nam podoba się ta bajka i gra. choć mamy 6 lat.
Witajcie serdecznie w nowym serwisie rozwyrkowym Gry-Dladziewczyn.org. Odwiedzając naszą stronę możecie być pewne, że każdego dnia znajdziecie w nim tylko najnowsze i najlepsze gry dla dziewczyn. Gry zostały posegregowane w wygodne kategorie tematyczne. Znajdziecie wśród nich takie gatunki jak: ubieranki, dzięki którym będziecie mogły wykorzystać swoją wyobraźnię podczas dobierania stroi dla bohaterek gier, gry kucharskie w których będziecie miały okazję spróbować swoich sił w kuchni, gry polegające na robieniu makijażu, stylizacji włosów, dekorowaniu pokoi i nie tylko! Znajdziecie również gry tematyczne poświęcone Barbie, wróżkom Winx, Monster High oraz waszym ulubionym bohaterom i bohaterkom najpopularniejszych seriali! Zapraszamy do grania i życzymy wielu zdobytych punktów!