Jej Wysokość Zosia - Sofia The First Hidden Stars

Gra Jej Wysokość ZosiaTa gra została oparta na serialu emitowanym przez kanał Disney Junior. Niektóre z was na pewno go znają. Chodzi o serial Jej Wysokość Zosia, znany również jako Sofia the First. Na obrazkach przedstawiających tytułową księżniczkę Zosię zostały ukryte złote gwiazdki. Przyjrzyjcie się bohaterce znajdującej się w pięknej scenerii swojego królestwa i sprawdźcie swoją spostrzegawczość!

Zagraj w podobne gry ukryte obiekty!

Skrócony opis gry Sofia the First Hidden Stars

Gra Jej Wysokość Zosia
Jej Wysokość Zosia to gra dla fanek gier ukryte obiekty. Jej oryginalny tytuł to Sofia the First Hidden Stars. Ta gra została oparta na serialu emitowanym przez kanał Disney Junior. Niektóre z was na pewno go znają. Zagrajcie i postarajcie się zdobyć w niej jak najwięcej punktów! Nie zapomnijcie zagrać również w inne gry ukryte obiekty, które zebraliśmy na naszej stronie specjalnie dla Was!

Ostatnio grane gry

Gra Całowanka Hanny MontanyGra Litery Księżniczki RoszpunkiGra Konstruktorka UmizumiGra Szycie Stroju dla Piosenkarki

Nasze filmy na Youtube

Najnowsze gry

Gra Elsa i Dziecko Prawdziwy MakijażGra Ślub Toma i AngeliGra Elsa w Epoce Kamienia ŁupanegoGra Dekorowanie Domu ZwierzakówGra Poród z Księżniczką AnnąGra Syrenka Arielka Podróż do TokioGra Stwórz Swój Avatar MangaGra Magiczne Zaklęcia Kopciuszka
89%9 Głosów 4,369 wyświetleń Gry Jej Wysokość Zosia
Jeżeli spodobała Ci się ta gra będziemy bardzo wdzięczni, jeśli udostępnisz ją swoim znajomym na Facebooku, NK.pl oraz Google+! Nie zapomnij również ocenić gry za pomocą łapek znajdujących się powyżej. Jeśli chcesz, możesz także opublikować swój komentarz, dzięki czemu kolejni gracze poznają Twoją opinię jej temat! Koniecznie zagraj również w inne, darmowe gry ukryte obiekty, które zebraliśmy na gry-dladziewczyn.org!
Kinia Emilka I Hania Sonersies17 grudnia 2013
My jesteśmy trojaczki,z pierwszej klasy. I nam podoba się ta bajka i gra. choć mamy 6 lat.
Gra Jej Wysokość Zosia została opublikowana na gry-dladziewczyn.org 17 lipca 2013 o godzinie 22:10, i jak do tej pory zagrałyście w nią 4,369 razy. Gra otrzymała od Was 9 głosów, a jej obecna ocena wynosi 89%. Serdecznie zapraszamy Was również do odwiedzenia naszej kategorii z darmowymi grami ukryte obiekty, w której znajdziecie 74 innych, podobnych gier! Odwiedzajcie nasz serwis codziennie, ponieważ każdego dnia znajdziecie tu tylko najnowsze i najbardziej wciągające gry dla dziewczyn! Z nami na pewno nie będziecie się nudziły i zawsze znajdziecie tu swoje ulubione gry!