Jej Wysokość Zosia - Sofia the First Hidden Stars


Proszę czekać, Twoja gra załaduje się za 12 sekund

Opis gry

Grano: 1747 razy Dzisiaj: 0 razy Kategoria: Gry Ukryte Obiekty
Ta gra została oparta na serialu emitowanym przez kanał Disney Junior. Niektóre z was na pewno go znają. Chodzi o serial Jej Wysokość Zosia, znany również jako Sofia the First. Na obrazkach przedstawiających tytułową księżniczkę Zosię zostały ukryte złote gwiazdki. Przyjrzyjcie się bohaterce znajdującej się w pięknej scenerii swojego królestwa i sprawdźcie swoją spostrzegawczość!
Podoba mi się! Słaba gra! Poleć grę innym graczon! Gra nie działa!
Głosowano: 15 razy Fajna: 8 razy Kiepska: 7 razy Polecana: 12 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!
Kinia Emilka I Hania Sonersies: My jesteśmy trojaczki,z pierwszej klasy. I nam podoba się ta bajka i gra. choć mamy 6 lat.

Ostatnio grane gry

Wasze ulubione gry

Witajcie serdecznie w nowym serwisie rozwyrkowym Gry-Dladziewczyn.org. Odwiedzając naszą stronę możecie być pewne, że każdego dnia znajdziecie w nim tylko najnowsze i najlepsze gry dla dziewczyn.
Gry zostały posegregowane w wygodne kategorie tematyczne. Znajdziecie wśród nich takie gatunki jak: ubieranki, dzięki którym będziecie mogły wykorzystać swoją wyobraźnię podczas dobierania stroi dla bohaterek gier, gry kucharskie w których będziecie miały okazję spróbować swoich sił w kuchni, gry polegające na robieniu makijażu, stylizacji włosów, dekorowaniu pokoi i nie tylko! Znajdziecie również gry tematyczne poświęcone Barbie, wróżkom Winx, Monster High oraz waszym ulubionym bohaterom i bohaterkom najpopularniejszych seriali! Zapraszamy do grania i życzymy wielu zdobytych punktów!