Sprzedawanie Instrumentów - Austin And Ally Sonic Boom

Gra Sprzedawanie InstrumentówKolejna, bardzo fajna gierka o przygodach bohaterów serialu Austin i Ally. Tym razem nasi piosenkarze będą musieli sprzedać tak wiele muzycznych instrumentów ile się da. Z każdym kolejnym poziomem będzie nieco trudniej. Musisz obsługiwać klientów odwiedzających twój sklep muzyczny i podawać im instrumenty które będą chcieli nabyć. Żaden z klientów nie będzie czekał w nieskończoność więc będziesz musiała się sprężać aby zdążyć obsłużyć każdego z nich. Powodzenia!

Zagraj w podobne gry austin i ally!

Skrócony opis gry Austin and Ally Sonic Boom

Gra Sprzedawanie Instrumentów
Sprzedawanie Instrumentów to gra dla fanek gier austin i ally. Jej oryginalny tytuł to Austin and Ally Sonic Boom. Kolejna, bardzo fajna gierka o przygodach bohaterów serialu Austin i Ally. Tym razem nasi piosenkarze będą musieli sprzedać tak wiele muzycznych instrumentów ile się da. Zagrajcie i postarajcie się zdobyć w niej jak najwięcej punktów! Nie zapomnijcie zagrać również w inne gry austin i ally, które zebraliśmy na naszej stronie specjalnie dla Was!

Ostatnio grane gry

Gra Karty Pamięci z ViolettąGra Szycie Sukni dla ElsyGra Elsa u FryzjeraGra Ubieranka Księżniczki Belli

Nasze filmy na Youtube

Najnowsze gry

Gra Przygoda Elsy w JaponiiGra Kolorowanka Sióstr z Krainy LoduGra Dekorowanie Pięknego DomkuGra Opieka nad Elsą w CiążyGra Barbie i Relaksująca KąpielGra Elsa i Dziecko Prawdziwy MakijażGra Ślub Toma i AngeliGra Elsa w Epoce Kamienia Łupanego
84%32 Głosów 8,985 wyświetleń Gry Obsługa Klienta Gry Sklep
Jeżeli spodobała Ci się ta gra będziemy bardzo wdzięczni, jeśli udostępnisz ją swoim znajomym na Facebooku, NK.pl oraz Google+! Nie zapomnij również ocenić gry za pomocą łapek znajdujących się powyżej. Jeśli chcesz, możesz także opublikować swój komentarz, dzięki czemu kolejni gracze poznają Twoją opinię jej temat! Koniecznie zagraj również w inne, darmowe gry austin i ally, które zebraliśmy na gry-dladziewczyn.org!
Ka02 stycznia 2015
Fajna gra hcę żeby austin przyjechał do kucerza 23
Ludmilovemarcin31 maja 2014
Do niczego, ale trochę śmieszne że austin ma na drugie monika
Viola11129 stycznia 2014
Ostin się pisze Austin a tam chyba zaszła pomyłka bo nie pisze się Mnika tylko MONIKA
I Love Violetta23 listopada 2013
Pierwszy poziom pszeszłam w 45 sekund
LUDMIŁA21 października 2013
WIECIE że Ostin ma na drugie Mnika
Natkak29 września 2013
Nawet fajna ta gra szacunek dla Ally Aoustina
Natka0422 września 2013
Nawet fajna ta gra szacun dla Aoustina i Ally
Ally17 września 2013
Uwielbiam ostina i ally ten film jest super niemoge sie daczekać nowego odcinka. ciał
Martina Stoessel09 września 2013
Super gra polecam martina
Mercedes Lambre27 sierpnia 2013
Fajna gra ekstra Aostin i Ally
Ludmi17 sierpnia 2013
Ekstra gra tylko troche trudna
007quba10 sierpnia 2013
NIE CHCE CHODZIĆ DO BANI
Daga3325 lipca 2013
Super gra lubię w nią grać.Polecam ją wszystkim graczom ubieranek
Gra Sprzedawanie Instrumentów została opublikowana na gry-dladziewczyn.org 06 lipca 2013 o godzinie 21:11, i jak do tej pory zagrałyście w nią 8,985 razy. Gra otrzymała od Was 32 głosów, a jej obecna ocena wynosi 84%. Serdecznie zapraszamy Was również do odwiedzenia naszej kategorii z darmowymi grami austin i ally, w której znajdziecie 2 innych, podobnych gier! Odwiedzajcie nasz serwis codziennie, ponieważ każdego dnia znajdziecie tu tylko najnowsze i najbardziej wciągające gry dla dziewczyn! Z nami na pewno nie będziecie się nudziły i zawsze znajdziecie tu swoje ulubione gry!