Mój Sklep Z Książkami - My Books Shop

Gra Mój Sklep z KsiążkamiWitamy w naszym najlepszym sklepie w mieście mamy właśnie wielką wyprzedaż książek. Codziennie przychodzi mnóstwo klientów by wybrać swoje ulubione książki więc nie możemy ich zawieść. Waszym zadaniem będzie nam pomóc poruszać się szybko i znaleźć każdą książkę w naszym sklepie. Wyznaczoną książkę trzeba dać nam w ograniczonym czasie. Im szybciej się poruszacie tym klienci będą zadowoleni z naszych usług i na pewno wrócą, aby zamówić nowe książki. A my wynagrodzimy Cię i podzielimy się zyskiem sprzedanych książek. Nie zwlekaj do dzieła!!!

Zagraj w podobne gry sklep!

Skrócony opis gry My Books Shop

Gra Mój Sklep z Książkami
Mój Sklep z Książkami to gra dla fanek gier sklep. Jej oryginalny tytuł to My Books Shop. Witamy w naszym najlepszym sklepie w mieście mamy właśnie wielką wyprzedaż książek. Codziennie przychodzi mnóstwo klientów by wybrać swoje ulubione książki więc nie możemy ich zawieść. Zagrajcie i postarajcie się zdobyć w niej jak najwięcej punktów! Nie zapomnijcie zagrać również w inne gry sklep, które zebraliśmy na naszej stronie specjalnie dla Was!

Ostatnio grane gry

Gra Sprzątanie z Baby HazelGra Ubierzcie DrakulauręGra Leczenie Zębów ZwierzątGra Pływanie na Desce Surfingowej z Violettą

Nasze filmy na Youtube

Najnowsze gry

Gra Elsa w Epoce Kamienia ŁupanegoGra Dekorowanie Domu ZwierzakówGra Poród z Księżniczką AnnąGra Syrenka Arielka Podróż do TokioGra Stwórz Swój Avatar MangaGra Magiczne Zaklęcia KopciuszkaGra Kotka w Ciąży Sprzątanie PokojuGra Księżniczka Disneya Anna Ubieranka
80%5 Głosów 1,202 wyświetleń
Jeżeli spodobała Ci się ta gra będziemy bardzo wdzięczni, jeśli udostępnisz ją swoim znajomym na Facebooku, NK.pl oraz Google+! Nie zapomnij również ocenić gry za pomocą łapek znajdujących się powyżej. Jeśli chcesz, możesz także opublikować swój komentarz, dzięki czemu kolejni gracze poznają Twoją opinię jej temat! Koniecznie zagraj również w inne, darmowe gry sklep, które zebraliśmy na gry-dladziewczyn.org!
Masz problem z grą lub chcesz podzielić się opinią na jej temat?
Gra Mój Sklep z Książkami została opublikowana na gry-dladziewczyn.org 07 kwietnia 2013 o godzinie 20:46, i jak do tej pory zagrałyście w nią 1,202 razy. Gra otrzymała od Was 5 głosów, a jej obecna ocena wynosi 80%. Serdecznie zapraszamy Was również do odwiedzenia naszej kategorii z darmowymi grami sklep, w której znajdziecie 27 innych, podobnych gier! Odwiedzajcie nasz serwis codziennie, ponieważ każdego dnia znajdziecie tu tylko najnowsze i najbardziej wciągające gry dla dziewczyn! Z nami na pewno nie będziecie się nudziły i zawsze znajdziecie tu swoje ulubione gry!