Wyścigi Kucyków - Pony Races

Grano: 857 razy Dzisiaj: 0 razy Kategoria: Gry Bieganie
Pony Races to gra dla wszystkich fanek gier bieganie. Jej polski tytuł to Wyścigi Kucyków. Skrócony opis: Pony Races to bardzo zabawna gra w której wcielicie się w rolę jednego z trzech kucyków pony, wraz z którym wystartujecie w konnym wyścigu. Podczas szalonego biegu przez las musicie pokonywać przeszkody, przeskakiwać nad kłodami drewna oraz zbierać punkty w postaci różnych przedmiotów. Do tej pory zagrałyście w nią 857 razy i oceniłyście na 100%. Zapraszamy do gry!

Proszę czekać, Twoja gra załaduje się za 10 sekund

100 Głosowano: 1 razy Fajna: 100% Kiepska: 0% Polecana: 2 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!

Ostatnio grane gry

Wasze ulubione gry

Suzana (27 / 06 / 2013) Fajna na prawde fajna polecam suzana
Witajcie serdecznie w nowym serwisie rozwyrkowym Gry-Dladziewczyn.org. Odwiedzając naszą stronę możecie być pewne, że każdego dnia znajdziecie w nim tylko najnowsze i najlepsze gry dla dziewczyn.
Gry zostały posegregowane w wygodne kategorie tematyczne. Znajdziecie wśród nich takie gatunki jak: ubieranki, dzięki którym będziecie mogły wykorzystać swoją wyobraźnię podczas dobierania stroi dla bohaterek gier, gry kucharskie w których będziecie miały okazję spróbować swoich sił w kuchni, gry polegające na robieniu makijażu, stylizacji włosów, dekorowaniu pokoi i nie tylko! Znajdziecie również gry tematyczne poświęcone Barbie, wróżkom Winx, Monster High oraz waszym ulubionym bohaterom i bohaterkom najpopularniejszych seriali! Zapraszamy do grania i życzymy wielu zdobytych punktów!