Opieka Nad Braciszkiem - Baby Hazel Newborn Baby

Gra Opieka nad BraciszkiemW domu małej Hazel od teraz zajdą spore zmiany. Jej mama urodziła jej braciszka. Dziewczynka jest bardzo podekscytowana. W końcu będzie miała z kim się bawić. Na razie dziecko jest jeszcze bardzo małe i będzie wymagało ciągłej opieki. Na początek dziewczynka postara się przygotować dom na powitanie dzidziusia, później pomożecie jej odciążyć mamę z jej obowiązków i zajmiecie się bobasem. Miłej gry!

Zagraj w podobne gry baby hazel!

Skrócony opis gry Baby Hazel Newborn Baby

Gra Opieka nad Braciszkiem
Opieka nad Braciszkiem to gra dla fanek gier baby hazel. Jej oryginalny tytuł to Baby Hazel Newborn Baby. W domu małej Hazel od teraz zajdą spore zmiany. Jej mama urodziła jej braciszka. Zagrajcie i postarajcie się zdobyć w niej jak najwięcej punktów! Nie zapomnijcie zagrać również w inne gry baby hazel, które zebraliśmy na naszej stronie specjalnie dla Was!

Ostatnio grane gry

Gra Wizyta w LondynieGra Opieka nad Chorym DzieckiemGra Tradycyjne Indiańskie DanieGra Szukanie Rzeczy z Super Księżniczką

Nasze filmy na Youtube

Najnowsze gry

Gra Opieka nad Elsą w CiążyGra Barbie i Relaksująca KąpielGra Elsa i Dziecko Prawdziwy MakijażGra Ślub Toma i AngeliGra Elsa w Epoce Kamienia ŁupanegoGra Dekorowanie Domu ZwierzakówGra Poród z Księżniczką AnnąGra Syrenka Arielka Podróż do Tokio
97%64 Głosów 18,924 wyświetleń Gry Opieka Nad Dzieckiem
Jeżeli spodobała Ci się ta gra będziemy bardzo wdzięczni, jeśli udostępnisz ją swoim znajomym na Facebooku, NK.pl oraz Google+! Nie zapomnij również ocenić gry za pomocą łapek znajdujących się powyżej. Jeśli chcesz, możesz także opublikować swój komentarz, dzięki czemu kolejni gracze poznają Twoją opinię jej temat! Koniecznie zagraj również w inne, darmowe gry baby hazel, które zebraliśmy na gry-dladziewczyn.org!
Mycha3830310 lipca 2014
Podoba mi się ta gra
Super08 marca 2014
Moja mama jest w ciąży dlatego bardzo lubie tą gre bo moge się nauczyć jak się opiekować młodszym rodzeństwem
Natalia10106 marca 2014
Super Gra można dużo się nauczyć o dziecku bardzo fajna gra !!
Nikola03 marca 2014
Ja grałam w wszystkie gry te .To jest bardzo fajna gra można się nauczyć o opiece nad dzieckiem
Aniak170222 lutego 2014
ładna ta gra jest i można się na uczyć wszystkiego o dziecku
Ann18 lutego 2014
Ta gra jest dla maluchów
Gra Opieka nad Braciszkiem została opublikowana na gry-dladziewczyn.org 30 stycznia 2014 o godzinie 13:14, i jak do tej pory zagrałyście w nią 18,924 razy. Gra otrzymała od Was 64 głosów, a jej obecna ocena wynosi 97%. Serdecznie zapraszamy Was również do odwiedzenia naszej kategorii z darmowymi grami baby hazel, w której znajdziecie 64 innych, podobnych gier! Odwiedzajcie nasz serwis codziennie, ponieważ każdego dnia znajdziecie tu tylko najnowsze i najbardziej wciągające gry dla dziewczyn! Z nami na pewno nie będziecie się nudziły i zawsze znajdziecie tu swoje ulubione gry!