Opieka nad Braciszkiem - Baby Hazel Newborn Baby

Grano: 18238 razy Dzisiaj: 0 razy Kategoria:

Gry Baby Hazel

W domu małej Hazel od teraz zajdą spore zmiany. Jej mama urodziła jej braciszka. Dziewczynka jest bardzo podekscytowana. W końcu będzie miała z kim się bawić. Na razie dziecko jest jeszcze bardzo małe i będzie wymagało ciągłej opieki. Na początek dziewczynka postara się przygotować dom na powitanie dzidziusia, później pomożecie jej odciążyć mamę z jej obowiązków i zajmiecie się bobasem. Miłej gry!

Głosowano: 63 razy Ocena gry: 97 na 100 Polecana: 143 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!

Ostatnio grane gry

Podobne gry

Mycha38303 (10 / 07 / 2014) Podoba mi się ta gra
Super (08 / 03 / 2014) Moja mama jest w ciąży dlatego bardzo lubie tą gre bo moge się nauczyć jak się opiekować młodszym rodzeństwem
Natalia101 (06 / 03 / 2014) Super Gra można dużo się nauczyć o dziecku bardzo fajna gra
Nikola (03 / 03 / 2014) Ja grałam w wszystkie gry te .To jest bardzo fajna gra można się nauczyć o opiece nad dzieckiem
Aniak1702 (22 / 02 / 2014) ładna ta gra jest i można się na uczyć wszystkiego o dziecku
Ann (18 / 02 / 2014) Ta gra jest dla maluchów
Witajcie serdecznie w nowym serwisie rozwyrkowym Gry-Dladziewczyn.org. Odwiedzając naszą stronę możecie być pewne, że każdego dnia znajdziecie w nim tylko najnowsze i najlepsze gry dla dziewczyn. Gry zostały posegregowane w wygodne kategorie tematyczne. Znajdziecie wśród nich takie gatunki jak: ubieranki, dzięki którym będziecie mogły wykorzystać swoją wyobraźnię podczas dobierania stroi dla bohaterek gier, gry kucharskie w których będziecie miały okazję spróbować swoich sił w kuchni, gry polegające na robieniu makijażu, stylizacji włosów, dekorowaniu pokoi i nie tylko! Znajdziecie również gry tematyczne poświęcone Barbie, wróżkom Winx, Monster High oraz waszym ulubionym bohaterom i bohaterkom najpopularniejszych seriali! Zapraszamy do grania i życzymy wielu zdobytych punktów!