Tańcząca Barbie - Dancing Barbie

Gra Tańcząca BarbieBarbie przygotowuje się do swojego pierwszego konkursu tańca. Przez ostatnie kilka tygodni ciężko trenowała. Ma zamiar zdobyć pierwsze miejsce i oczarować publiczność swoim występem. Pomóż jej się przygotować. Poza jej tańcem równie ważny będzie jej strój. Na pewno znajdziesz dla niej wspaniałą sukienkę w której będzie czuła się świetnie!

Zagraj w podobne gry ubieranki!

Skrócony opis gry Dancing Barbie

Gra Tańcząca Barbie
Tańcząca Barbie to gra dla fanek gier ubieranki. Jej oryginalny tytuł to Dancing Barbie. Barbie przygotowuje się do swojego pierwszego konkursu tańca. Przez ostatnie kilka tygodni ciężko trenowała. Zagrajcie i postarajcie się zdobyć w niej jak najwięcej punktów! Nie zapomnijcie zagrać również w inne gry ubieranki, które zebraliśmy na naszej stronie specjalnie dla Was!

Ostatnio grane gry

Gra Elsa i Sklep z UbraniamiGra Ekstremalna Przemiana z Szarej Myszki w Królową PięknościGra Pieczenie Pizzy z BarbiGra Pou na Deskorolce

Nasze filmy na Youtube

Najnowsze gry

Gra Elsa i Dziecko Prawdziwy MakijażGra Ślub Toma i AngeliGra Elsa w Epoce Kamienia ŁupanegoGra Dekorowanie Domu ZwierzakówGra Poród z Księżniczką AnnąGra Syrenka Arielka Podróż do TokioGra Stwórz Swój Avatar MangaGra Magiczne Zaklęcia Kopciuszka
75%4 Głosów 1,292 wyświetleń Gry Taneczne
Jeżeli spodobała Ci się ta gra będziemy bardzo wdzięczni, jeśli udostępnisz ją swoim znajomym na Facebooku, NK.pl oraz Google+! Nie zapomnij również ocenić gry za pomocą łapek znajdujących się powyżej. Jeśli chcesz, możesz także opublikować swój komentarz, dzięki czemu kolejni gracze poznają Twoją opinię jej temat! Koniecznie zagraj również w inne, darmowe gry ubieranki, które zebraliśmy na gry-dladziewczyn.org!
Masz problem z grą lub chcesz podzielić się opinią na jej temat?
Gra Tańcząca Barbie została opublikowana na gry-dladziewczyn.org 24 stycznia 2014 o godzinie 14:12, i jak do tej pory zagrałyście w nią 1,292 razy. Gra otrzymała od Was 4 głosy, a jej obecna ocena wynosi 75%. Serdecznie zapraszamy Was również do odwiedzenia naszej kategorii z darmowymi grami ubieranki, w której znajdziecie 304 innych, podobnych gier! Odwiedzajcie nasz serwis codziennie, ponieważ każdego dnia znajdziecie tu tylko najnowsze i najbardziej wciągające gry dla dziewczyn! Z nami na pewno nie będziecie się nudziły i zawsze znajdziecie tu swoje ulubione gry!