Kociak U Dentysty - Hello Kitty Perfect Teeth

Gra Kociak u DentystyTym razem na Twój fotel dentystyczny trafił kociak z Hello Kitty. On również nie dla o swoje zęby. Opycha się słodyczami i innymi produktami które strasznie niszczą zęby. Jedyną nadzieją jesteś Ty! Na stoliku jak zwykle znajdziesz wszystkie przybory których będziesz potrzebowała. Wśród nich znajdziesz przyrząd do borowania, plomby i inne przybory stomatologiczne. Miłej zabawy!

Zagraj w podobne gry dentysta!

Skrócony opis gry Hello Kitty Perfect Teeth

Gra Kociak u Dentysty
Kociak u Dentysty to gra dla fanek gier dentysta. Jej oryginalny tytuł to Hello Kitty Perfect Teeth. Tym razem na Twój fotel dentystyczny trafił kociak z Hello Kitty. On również nie dla o swoje zęby. Zagrajcie i postarajcie się zdobyć w niej jak najwięcej punktów! Nie zapomnijcie zagrać również w inne gry dentysta, które zebraliśmy na naszej stronie specjalnie dla Was!

Ostatnio grane gry

Gra Przygoda na JachcieGra Księżniczka Anna i Niespodziewany PoródGra Kolorowy Makijaż BarbieGra Świat Wróżek

Nasze filmy na Youtube

Najnowsze gry

Gra Elsa w Epoce Kamienia ŁupanegoGra Dekorowanie Domu ZwierzakówGra Poród z Księżniczką AnnąGra Syrenka Arielka Podróż do TokioGra Stwórz Swój Avatar MangaGra Magiczne Zaklęcia KopciuszkaGra Kotka w Ciąży Sprzątanie PokojuGra Księżniczka Disneya Anna Ubieranka
100%1 Głosów 1,046 wyświetleń Gry Hello Kitty
Jeżeli spodobała Ci się ta gra będziemy bardzo wdzięczni, jeśli udostępnisz ją swoim znajomym na Facebooku, NK.pl oraz Google+! Nie zapomnij również ocenić gry za pomocą łapek znajdujących się powyżej. Jeśli chcesz, możesz także opublikować swój komentarz, dzięki czemu kolejni gracze poznają Twoją opinię jej temat! Koniecznie zagraj również w inne, darmowe gry dentysta, które zebraliśmy na gry-dladziewczyn.org!
Natalia21 czerwca 2014
Ta gra jest odazdow apowiem w poniedzałek koleżanką zeby w nią zagrali
Gra Kociak u Dentysty została opublikowana na gry-dladziewczyn.org 23 stycznia 2014 o godzinie 15:01, i jak do tej pory zagrałyście w nią 1,046 razy. Gra otrzymała od Was 1 głosy, a jej obecna ocena wynosi 100%. Serdecznie zapraszamy Was również do odwiedzenia naszej kategorii z darmowymi grami dentysta, w której znajdziecie 42 innych, podobnych gier! Odwiedzajcie nasz serwis codziennie, ponieważ każdego dnia znajdziecie tu tylko najnowsze i najbardziej wciągające gry dla dziewczyn! Z nami na pewno nie będziecie się nudziły i zawsze znajdziecie tu swoje ulubione gry!