Kociak u Dentysty - Hello Kitty Perfect Teeth

Grano: 656 razy Dzisiaj: 0 razy Kategoria: Gry Dentysta
Tym razem na Twój fotel dentystyczny trafił kociak z Hello Kitty. On również nie dla o swoje zęby. Opycha się słodyczami i innymi produktami które strasznie niszczą zęby. Jedyną nadzieją jesteś Ty! Na stoliku jak zwykle znajdziesz wszystkie przybory których będziesz potrzebowała. Wśród nich znajdziesz przyrząd do borowania, plomby i inne przybory stomatologiczne. Miłej zabawy!

Proszę czekać, Twoja gra załaduje się za 10 sekund

Głosowano: 7 razy Fajna: 57% Kiepska: 43% Polecana: 4 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!

Ostatnio grane gry

Wasze ulubione gry

Natalia (21 / 06 / 2014) Ta gra jest odazdow apowiem w poniedzałek koleżanką zeby w nią zagrali
Witajcie serdecznie w nowym serwisie rozwyrkowym Gry-Dladziewczyn.org. Odwiedzając naszą stronę możecie być pewne, że każdego dnia znajdziecie w nim tylko najnowsze i najlepsze gry dla dziewczyn.
Gry zostały posegregowane w wygodne kategorie tematyczne. Znajdziecie wśród nich takie gatunki jak: ubieranki, dzięki którym będziecie mogły wykorzystać swoją wyobraźnię podczas dobierania stroi dla bohaterek gier, gry kucharskie w których będziecie miały okazję spróbować swoich sił w kuchni, gry polegające na robieniu makijażu, stylizacji włosów, dekorowaniu pokoi i nie tylko! Znajdziecie również gry tematyczne poświęcone Barbie, wróżkom Winx, Monster High oraz waszym ulubionym bohaterom i bohaterkom najpopularniejszych seriali! Zapraszamy do grania i życzymy wielu zdobytych punktów!