Mała Julia U Dentysty - Baby Juliet Dentist

Gra Mała Julia u DentystyMała Julia to wielka miłośniczka słodyczy, niestety zbyt rzadko myje zęby. Dzisiaj po raz pierwszy rozbolał ją ząbek, więc mama postanowiła umówić ją na wizytę u dentysty. Pomóż stomatologowi uporać się z jej ubytkami. Jej zęby wyglądają strasznie i wyglądają tak, jakby nie myła ich od bardzo dawna. Dołóż wszelkich starań aby zaplombować dziury, jeśli ząbka nie da się już uratować będziesz musiała go usunąć.

Zagraj w podobne gry dentysta!

Skrócony opis gry Baby Juliet Dentist

Gra Mała Julia u Dentysty
Mała Julia u Dentysty to gra dla fanek gier dentysta. Jej oryginalny tytuł to Baby Juliet Dentist. Mała Julia to wielka miłośniczka słodyczy, niestety zbyt rzadko myje zęby. Dzisiaj po raz pierwszy rozbolał ją ząbek, więc mama postanowiła umówić ją na wizytę u dentysty. Zagrajcie i postarajcie się zdobyć w niej jak najwięcej punktów! Nie zapomnijcie zagrać również w inne gry dentysta, które zebraliśmy na naszej stronie specjalnie dla Was!

Ostatnio grane gry

Gra Koncert w MediolanieGra Sprzątanie PokojuGra Pranie Ubrań z Małą HaniąGra Wizyta u Dentysty

Nasze filmy na Youtube

Najnowsze gry

Gra Opieka nad Elsą w CiążyGra Barbie i Relaksująca KąpielGra Elsa i Dziecko Prawdziwy MakijażGra Ślub Toma i AngeliGra Elsa w Epoce Kamienia ŁupanegoGra Dekorowanie Domu ZwierzakówGra Poród z Księżniczką AnnąGra Syrenka Arielka Podróż do Tokio
100%9 Głosów 2,601 wyświetleń Gry Medyczne
Jeżeli spodobała Ci się ta gra będziemy bardzo wdzięczni, jeśli udostępnisz ją swoim znajomym na Facebooku, NK.pl oraz Google+! Nie zapomnij również ocenić gry za pomocą łapek znajdujących się powyżej. Jeśli chcesz, możesz także opublikować swój komentarz, dzięki czemu kolejni gracze poznają Twoją opinię jej temat! Koniecznie zagraj również w inne, darmowe gry dentysta, które zebraliśmy na gry-dladziewczyn.org!
Taja25 grudnia 2014
Co za beksa nic nie robi tylko beczy
Julia16 grudnia 2013
Ale z ciebie beksa ha boi dupo peksa nik nie płacze u dentysty tylko ty
I Love Violetta30 listopada 2013
Juliet to przecierz tytuł nowej piosenki
Gra Mała Julia u Dentysty została opublikowana na gry-dladziewczyn.org 23 listopada 2013 o godzinie 15:56, i jak do tej pory zagrałyście w nią 2,601 razy. Gra otrzymała od Was 9 głosów, a jej obecna ocena wynosi 100%. Serdecznie zapraszamy Was również do odwiedzenia naszej kategorii z darmowymi grami dentysta, w której znajdziecie 42 innych, podobnych gier! Odwiedzajcie nasz serwis codziennie, ponieważ każdego dnia znajdziecie tu tylko najnowsze i najbardziej wciągające gry dla dziewczyn! Z nami na pewno nie będziecie się nudziły i zawsze znajdziecie tu swoje ulubione gry!