Mała Julia u Dentysty - Baby Juliet Dentist

Grano: 1939 razy Dzisiaj: 0 razy Kategoria: Gry Dentysta
Mała Julia to wielka miłośniczka słodyczy, niestety zbyt rzadko myje zęby. Dzisiaj po raz pierwszy rozbolał ją ząbek, więc mama postanowiła umówić ją na wizytę u dentysty. Pomóż stomatologowi uporać się z jej ubytkami. Jej zęby wyglądają strasznie i wyglądają tak, jakby nie myła ich od bardzo dawna. Dołóż wszelkich starań aby zaplombować dziury, jeśli ząbka nie da się już uratować będziesz musiała go usunąć.

Proszę czekać, Twoja gra załaduje się za 10 sekund

Głosowano: 29 razy Fajna: 66% Kiepska: 34% Polecana: 9 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!

Ostatnio grane gry

Wasze ulubione gry

Julia (16 / 12 / 2013) Ale z ciebie beksa ha boi dupo peksa nik nie płacze u dentysty tylko ty
I Love Violetta (30 / 11 / 2013) Juliet to przecierz tytuł nowej piosenki
Witajcie serdecznie w nowym serwisie rozwyrkowym Gry-Dladziewczyn.org. Odwiedzając naszą stronę możecie być pewne, że każdego dnia znajdziecie w nim tylko najnowsze i najlepsze gry dla dziewczyn.
Gry zostały posegregowane w wygodne kategorie tematyczne. Znajdziecie wśród nich takie gatunki jak: ubieranki, dzięki którym będziecie mogły wykorzystać swoją wyobraźnię podczas dobierania stroi dla bohaterek gier, gry kucharskie w których będziecie miały okazję spróbować swoich sił w kuchni, gry polegające na robieniu makijażu, stylizacji włosów, dekorowaniu pokoi i nie tylko! Znajdziecie również gry tematyczne poświęcone Barbie, wróżkom Winx, Monster High oraz waszym ulubionym bohaterom i bohaterkom najpopularniejszych seriali! Zapraszamy do grania i życzymy wielu zdobytych punktów!